Новини    02 листопада 2017 13:20

Фінансову підтримку отримають всі фермери Луганщини й Донеччини


212 фермерських господарств отримають кредити за бюджетною програмою. Усього на одержання допомоги претендувало 308 фермерських господарств з усіх областей України. Цікаво, що допомогу отримають усі фермерські господарства Луганської і Донецької областей. Про це повідомляє Мінагрополітики.

«Перевага надавалась тим господарствам, які мають в обробітку до 500 га землі,  є членами кооперативів або займаються розведенням ВРХ,  ягідництвом, виноградарством чи органічним виробництвом, а також чия діяльність показує динаміку розвитку. Важливим є те, що вперше фінансову підтримку отримає  сімейне фермерське господарство», – повідомила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Загальна сума асигнувань, визначених програмою на 2017 рік, складає 65 млн гривень. Це в чотири рази більше, аніж торік. Минулого року сума склала 15,7 млн.

Раніше Landlord повідомляв, що у 2018 році з держбюджету на розвиток фермерських господарств буде спрямовано 1 млрд гривень, зокрема — на підтримку їх кооперації.

«Якщо у нас у кожному селі буде 3-5 фермерів, які створять робочі місця, такі села будуть соціально стабільними і матимуть потенціал до розвитку. Тобто розвиток фермерства для уряду дорівнює розвитку сільської місцевості», — зазначив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Планується, що у 2018-2020 роки збільшиться кількість робочих місць, створених фермерами  — до 0,5 млн з нинішніх 0,1 млн. ВВП аграрної галузі з поточних 6-8% зросте до 12%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...