Новини / Технології     16 жовтня 2019 16:19

Ferrexpo Жеваго заходить на ринок СЕС

Компанія Ferrexpo plc. побудує в Україні сонячну електростанцію на відвалах кар’єра. Потужність комплексу становитиме 5 МВт. Це буде пілотний проект, після реалізації якого в компанії планують замінити закупівлю електроенергії з енергоринку виробництвом відновлюваної сонячної енергії.

Про це повідомляє НВ Бізнес.

Компанія Ferrexpo plc., що контролює в Україні Полтавський і Єристівський ГЗК, планує збудувати СЕС потужністю 5 МВт. Сонячні панелі будуть встановлені на відвалах кар’єрів, щоб не займати корисні площі та знайти раціональне застосування тим, що займані гірськими відвалами.

Читайте: На торгах СВОТ подешевшали котирування сої

У компанії розраховують, що вироблена електроенергія буде використовуватися як для потреб підприємств, так і для поставок третім особам.

Реалізація проекту дасть можливість забезпечити електроенергією частину виробничого процесу, створити додаткові робочі місця та зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу.

За розрахунками економістів Ferrexpo, собівартість такої електроенергії значно нижча за ту, яку купує компанія на енергоринку.

Landlord раніше повідомляв про те, що Державне бюро розслідувань оголосило в розшук Костянтина Жеваго, який є підозрюваним у справі про розтрату 2,5 млрд грн банку «Фінанси та кредит».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також