Новини / Рослинництво     17 березня 2019 10:03

Фермери Німеччини опинилися під загрозою існування через зміни в законі про добрива

Сільськогосподарське об’єднання Landesbauernverband у Нижній Саксонії заявило, що державні заходи щодо захисту водних ресурсів можуть економічно підірвати тисячі фермерських господарств. Введені з екологічною метою обмеження на застосування азотних добрив стали викликом для німецьких аграріїв.

Про це повідомляє Agrarheute.

Зниження норм внесення азотних добрив призведе до серйозних втрат доходів і може поставити фермерські господарства під загрозу існування – так вважають німецькі фермери.

Реальною небезпекою для рентабельності господарств стало рішення, запропоноване для чутливих до нітратів районів, в яких сільськогосподарським підприємствам дозволено використовувати лише 80% необхідних для певної культури добрив. Обмеження, запропоновані Федеральним міністерством сільського господарства, спрямовані на захист підземних вод.

Читайте: Масова загибель птахів у Запорізькій області. Причина – порушення фермерами закону про захист рослин

Landesbauernverband вважає, що ці заходи несумісні з економічним використанням землі. Також фермери підкреслюють, що утримання від підживлення озимого ячменю та ріпаку суперечить будь-яким сільськогосподарським принципам. Асоціація державних фермерів побоюється, що ці культури зникнуть із сівозмін.

Фермери заявляють, що приймають виклик на захист підземних вод, але на економічно виправданих умовах.

Як повідомляв Landlord, попри те що раніше Емануель Макрон ставив перед урядом Франції завдання відмовитися від гліфосату до 2021 р., нещодавно він визнав, що зробити це неможливо, оскільки такі заходи призведуть до знищення сільського господарства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також