Новини / Політика     28 листопада 2019 08:36

Фермерский бунт у Парижі: протестувальники вимагають поліпшення умов праці

1500 тракторів фермерів перекрили центр Парижа. Також своєю технікою французькі аграрії намагаються блокувати магістралі, що ведуть до столиці та інших великих міст і міжнародний аеропорт Шарль-де-Голль.

Про це повідомляє Кореспондент.

Французькі фермери вийшли на протести, невдоволені результатами місцевих реформ та зовнішньою політикою країни, що погіршує умови їхньої роботи.

27 листопада, за оцінками журналістів французького видання Le Figaro, що посилаються на місцеві профспілки фермерів, у акції протесту взяли участь майже 10 тисяч аграріїв на 1500 тракторах. Частина техніки прорвалася до центру Парижа, інші протестувальники заблокували своїми тракторами під’їзди до центру французької столиці та дороги до міжнародного аеропорту. По центру столиці аграрії-протестувальники розкидали сіно.

Читайте: Протести проти спалення свиней: у Болгарії через АЧС фермери перекрили дорогу Варна-Бургас

Фермери невдоволені як рішеннями французької влади, так і вимогами міжнародних організацій. Зокрема, аграріям не подобаються міжнародні угоди про свободу торгівлі та прийняті внутрішні дерективи, що обмежують їхню роботи. Виступають французькі фермери й проти засилля імпортної продукції. Протестувальники висловлюють незгоду з тим, що прийнятий минулого року закон Egalim, що має захищати інтереси французьких аграріїв і сприяти забезпеченню місцевих споживачів екологічно чистими продуктами харчування, – застосовується не на повну силу.

Landlord раніше повідомляв, що фермери з тракторами заблокували центр Львова: мітингують проти ринку землі.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також