Новини    10 вересня 2018 12:09

Фермер закликав міністра юстиції зупинити захват його підприємства


Зупинити рейдерське захоплення господарства, що у Харківській області, закликав голова ФГ «Строгого О.Ф.» Олександр Строгий міністра юстиції України Павла Петренко. Про це повідомляє прес-служба ГС «Всеукраїнська аграрна рада (ВАР).

«Звертаюсь до вас з великим проханням зупинити рейдерське захоплення мого фермерського господарства і терміново відмінити незаконну державну реєстрацію», – йдеться у тексті звернення.

Згідно повідомленню ВАР, у п’ятницю, 7 вересня, у державному реєстрі були змінені діючий власник та назва господарства «Строгого О.Ф.». Так, на підставі підробних документів про перехід права власності на корпоративні права нотаріус Олександр Драгін вніс зміни до державного реєстру, відповідно до яких господарство тепер називається ФГ «Слобожанські лани», а його власницею є Олена Маруняк. Тобто, відповідно до підроблених документів, Олександр Строгий передав їй свою частку, чого в дійсності не відбулось.

В результаті наступного дня близько 30 невідомих хлопців спортивної статури у камуфляжній формі заїхали на територію елеватора, що належить ФГ «Строгого О.Ф.» у Зміївському районі. Вони закрили ворота, заблокувавши вхід та вихід, почали навантажувати свої автомобілі соняшником з елеватора та намагатись вивезти його в невідомому напрямку.

На місці перебуває поліція, але ситуація досі залишається невирішеною. Чи було відкрите кримінальне провадження досі достеменно невідомо.

Тепер задля захисту своїх законних прав справжньому власнику ФГ «Строгого О.Ф.» необхідно проконтролювати, щоб кримінальне провадження було терміново зареєстровано. Також необхідно звернутись до слідчого судді задля накладення арешту на майно ФГ «Строгого О.Ф.» та припинення будь-яких реєстраційних дій щодо господарства, аби не допустити перепродажу, відчуження майна і нарощування боргів.

Ще немає новин у цій стрічці ...