Новини    11 листопада 2021 16:03

Фермер хотів зібрати врожай. Однак розорив історично-культурну пам’ятку

Зараз справу розглядають прокурори

У Херсонській області фермера підозрюють у здійсненні самовільного захоплення землі. Він незаконно, без будь-яких дозволів, розорав землі історико-культурного призначення. А саме – курган площею 0,06 га на території Милівської сільської об’єднаної територіальної громади Бериславського району. Ціль “захоплення” земельної ділянки не повідомляється.

Перевірка була виконана держінспекторами управління з контролю за використанням та охороною земель головного управління Держгеокадастру області. Зараз справу розглядають прокурори.

Фермеру “відпустили” за статтею 75 Кримінального кодексу (“Звільнення від відбування покарання з випробуванням”). Тобто не винесли вирок сроком на один рік через неважкість злочину, однак за аналогічний протягом цього періоду йому загрожуватиме справжній вирок.

Довідка. Курган – високий земляний насип над стародавнім похованням. В Україні лишилось близько 100 курганів-могил, найвідоміші – скіфські могили.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що агровиробники освоїли 75,2% дотацій часткової компенсації відсотків за користування кредитами.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...