Новини    30 березня 2018 12:17

«ЕСКА Капітал» планує в 2018 році збільшити лізинговий портфель агротехніки на 60%


Лізингова компанія «ЕСКА Капітал» планує до кінця 2018 року збільшити обсяг портфеля сільськогосподарської техніки на 60% – до 150 млн грн. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Загальний обсяг портфелю до кінця 2018 року планується збільшити до 390 млн грн», – повідомив Олександр Буковинський, виконавчий директор компанії «ЕСКА Капітал».

В структурі аграрного лізингового портфелю 32% займають трактори, 53% – комбайни, 15% – вантажівки.

«ЕСКА Капітал» пропонує фермерським господарствам спецпрограми з дилерами техніки, фінансування вживаної техніки, фінансування посівної та інших потреб.

Строки лізингу, як правило, складають 3-5 років (36-60 міс.). Графік лізингових платежів, підписаний клієнтом в договорі лізингу, зберігається незмінним до закінчення договору і не має валютної прив’язки.

Компанія також фінансує придбання вживаної техніки (віком до 20 років на момент початку договору лізингу).

Для забезпечення надійного фінансування своєї діяльності «ЕСКА Капітал» випустила облігації із фіксованою процентною ставкою 19% на три роки.

Вона стала першою в Україні компанією у сегменті середнього бізнесу, яка випустила корпоративні облігації на суму 30 млн грн для інституціональних інвесторів (страхових компаній, банків та приватних пенсійних фондів) та фізичних осіб.

Компанія «ЕСКА Капітал» — універсальна українська лізингова компанія, яка надає повний спектр послуг з фінансування придбання автотранспорту, сільськогосподарської техніки та спецтехніки. Працює в Україні з 2008 року.

Ціллю компанії є надання якісних лізингових послуг для мікро, малого і середнього бізнесу, розширення бізнесу клієнтів, спрощення доступу до фінансового ресурсу для оновлення основних засобів.

За всі роки роботи «ЕСКА Капітал» обслужила понад 1100 клієнтів. 53% клієнтів продовжує співробітництво з компанією, попрацювавши з нею один раз.

З початку 2016 року лізинговий портфель компанії зріс на 50% завдяки активному фінансуванню.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...