Новини    31 серпня 2018 12:53

Експорт зернових скоротився на 0,6 млн тонн


З початку поточного маркетингового року Україна експортувала майже 6 млн тонн зернових культур. За аналогічний період минулого МР було експортовано 6,6 млн тонн зернових. Такі дані наводить Департамент фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби.

Зокрема, станом на кінець серпня, 3,2 млн тонн пшениці (у тому числі продовольчої – 1,9 млн тонн, фуражної – понад 1,3 млн тонн), ячменю – майже 1,4 млн тонн, кукурудзи – 1,2 млн тонн.

У розрізі культур скорочення поставок за кордон, у порівнянні з аналогічним періодом минулого МР, відбулось по продовольчій пшениці на 0,2 млн тонн, кукурудзі 0,2 млн тонн. Проте, зріс експорт фуражної пшениці на 0,5, млн тонн та ячменю, на 0,4 млн тонн.

«Також у рамках поточного маркетингового року було експортовано 1,08 млн тонн олійних культур, у тому числі: ріпаку –1,03 млн тонн, сої – 0,05 млн тонн. Станом на аналогічну дату минулого року експорт олійних становив майже 0,8 млн тонн (в тому числі ріпаку – 0,7 млн тонн, сої – майже 1 млн тонн)», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, за результатами січня-червня 2018 року український аграрний експорт становив $8,6 млрд.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...