Новини    26 вересня 2017 19:53

Експорт вітчизняних молочних продуктів зріс на 81%


Зростання цін на світовому ринку та відкриття нових ринків призвело до збільшення експорту української молочної продукції за останні вісім місяців на 81%. Про це під час міжнародної конференції швейцарсько-українського проекту «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні» заявила заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

«Молочна галузь є специфічною, соціально та економічно важливою в структурі АПК. Її потенціал наразі нереалізований, галузь знаходиться в стані трансформації і дуже важливо знайти правильні кроки, щоб надати потужний поштовх для її розвитку. Сьогодні ми вже маємо реальні зміни, такі як зміщення виробництва молока від господарств населення до сільськогосподарських підприємств, підвищення продуктивності корів, збільшення частки молока екстра-класу. Вважливим є не тільки нарощення експорту, а в першу чергу забезпечення українського споживача продукцією належної якості. Тут налагодження контролю за якістю і безпечністю молочної сировини відіграє важливу роль», – цитує Ковальову прес-служба Мінагрополітики.

Було зазначено, що наступного року уряд планує суттєво збільшити видатки на розвиток галузі тваринництва. На це бюджетом передбачено 2,3 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що з початку року виробництво молока на підприємствах збільшилася на 1,3% порівняно з 2016 роком, а в серпні зростання склало 3,6%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...