Новини    17 грудня 2021 13:16

Експорт соняшникової олії з України впав до мінімального рівня

Закупівельні ціни на соняшник в Україні знизилися до 18,5-18,8 грн/т

Експортні котирування на сиру соняшникову олію з України впали до мінімального рівня з початку поточного сезону 2021/22 року (вересень-серпень) під тиском слабкого зовнішнього попиту та зниження котирувань на інші види рослинних олій. Зовнішній попит на олію був низьким вже кілька тижнів через неготовність імпортерів робити закупівлі за високими цінами. Про це повідомляють аналітики Refinitiv Agriculture, посилаючись на результати власного моніторингу, передає Agroreview.

Ціни пропозицій щодо постачання олії у січні-лютому втратили майже $100 за тонну за тиждень і знизилися до $1305-1310 за тонну FOB. СРТ-ціни на соняшникову олію втратили $65 і опустилися до $1285-1295 за тонну для постачання у грудні-січні.

Закупівельні ціни на соняшник в Україні також знизилися до 18,5-18,8 грн/т на умовах СРТ-завод, проте обсяги продажу з боку фермерів залишилися дуже стриманими.

«Фермери вважають за краще притримувати соняшник, очікуючи на зміцнення цін, навіть попри великий обсяг виробництва», – зауважив один український трейдер.

Раніше Landlord повідомляв, що Китай змінив правила для експортерів українських олій.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...