Новини    17 жовтня 2018 09:36

Експорт сирного продукту скорочується


Минулого місяця зросли продажі сирного продукту, зросла також його експортна ціна. Проте вже в жовтні попит на сир, який зріс у ціні, знову впав, і схоже продавцям знову доведеться вдаватися до розпродажу з великими знижками. Про це повідомляють аналітики «Інфагро».

«Проте, загальний рівень цін для дистриб’юторів на «народні» сири в жовтні виріс до 130-150 грн/кг. Експортні ціни за нечисленними контрактами залишаються без особливих змін. У Казахстан товар продається переважно по 4400-4500 USD/т,  в інші країни – по 3700-4000 USD/т. Виходить, що в ці «інші країни» експортувати сир невигідно і краще торгувати на внутрішньому ринку», – кажуть експерти.

Та додали, що незважаючи на часткове відновлення схем експорту, минулого місяця зовнішні продажі сирних продуктів скоротилися на 12% до 4,4 тис. тонн

«Експорт справжнього сиру теж скоротився до 450 т, в тому числі і через засилля українських же сирних продуктів на потенційних ринках збуту. Найближчим часом експорт сиру, можливо, зросте, а продажі сирних продуктів трохи скоротяться», – вважають експерти.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...