Новини    03 жовтня 2018 14:38

Експорт гороху зріс на 80%


За підсумками 2017/18 МР зовнішні поставки гороху з України досягли рекордного обсягу в 873,5 тис. тонн, що на 80% вище, ніж в попередньому 2016/17 МР (486,50 тис. тонн). Про це повідомляють аналітики компанії УкрАгроКонсалт. Також спостерігається значне зростання посівних площ під горохом, через попит на зовнішніх ринках.

«В українських аграріїв не слабшає інтерес до вирощування бобових культур завдяки високій експортної привабливості, пов’язаної із зростанням чисельності населення в основних країнах-імпортерах даних культур, а також зростанням попиту на високобілкову продукцію в країнах з розвиненою економікою. Також бобові знаходять велике застосування для забезпечення сівозміни з метою збагачення ґрунту азотом», – кажуть експерти компанії.

Горох в Україні займає більше 70% в структурі виробництва зернобобових. А такі чинники, як впровадження сучасних агротехнологій та техніки, можуть дозволити усунути стримуючий фактор по вирощуванню бобових – їх низьку врожайність.

Якщо говорити про горох, то Україна, володіючи 8% обсягом його світового виробництва, входить в п’ятірку лідерів країн-експортерів, серед яких: Росія, ЄС, Китай.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...