Новини    27 вересня 2017 19:22

DuPont Pioneer інвестує у виробництво насіння $5 млн


DuPont Pioneer, спадкодавець новоствореної компанії DowDuPont (США), вклала додаткові $5 млн у власне сучасне виробництво насіння, що випускають у селі Стасі на Полтавщині.

«Наш підхід полягає в тому, щоб інвестувати в Україну в інтересах українського сільського господарства з метою розкриття його повного потенціалу. Наша компанія глибоко віддана поставляти продукцію найвищої якості українським фермерам», — зазначив Ігор Тесленко, керівник сільськогосподарського підрозділу DowDuPontTM в Центральній та Східній Європі.

Інвестиції допоможуть задовольнити зростаючий попит на насіння соняшнику Pioneer серед українських фермерів, повідомляють у компанії. Утім, на повну потужність лінія вийде протягом року. Сюди ж на протруєння й упаковку доправлятимуть насіння з Туреччини. Насіння кукурудзи, що виробляють на заводі з 2013 року, вже експортують до Болгарії, Румунії й Угорщини.

Загальний обсяг інвестицій DuPont Pioneer в український завод з виробництва насіння складає біля $56 млн. У майбутньому він вироблятиме від 200 000 до 300 000 посівних одиниць соняшнику за сезон.

«Плануємо вивести нашу компанію в лідери на ринку Європи, доля України на якому складатиме до 10% загального обороту в нашому кластері. Надалі кожного року будемо намагатися виводити новий продукт з новим діючим компонентом. Це дасть нам значно більше можливостей, ніж ми мали до цього», — заявляють у  DuPont Pioneer Україна.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...