Новини    02 листопада 2021 19:00

ДПЗКУ відновлює форвардну програму

Для участі в програмі с/г товаровиробники повинні мати досвід вирощування с/г культур від 2-х років

АТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” розпочинає осінню програму закупівлі зерна врожаю 2022 року. Корпорація закуповує зерно пшениці 3 класу та зерно ячменю 3 класу. Мінімальна партія поставки товару — 100 т.

“Рішення про укладення договору поставки зерна майбутнього врожаю приймається швидко та дистанційно. Передплата за договорами відбувається виключно грошовими коштами, що надає можливість нашим клієнтам — с/г товаровиробникам — закупити необхідні їм товари потрібної якості для ефективного ведення власного бізнесу в обраних ними постачальників”, — йдеться в повідомленні.

Для участі в програмі с/г товаровиробники повинні мати досвід вирощування с/г культур від 2-х років. ДПЗКУ обов’язково проводить оцінку фінансового стану потенційного постачальника та посівних площ, за результатами якої приймається рішення про укладання договору. При прийнятті рішення враховується фінансова стабільність, позитивна кредитна історія та надійна ділова репутація с/г товаровиробника, а також висновки страхових експертів про стан посівів зернових.

“Також обов’язковими умовами укладання договору є страхування посівів майбутнього врожаю, який передається в заставу, та оформлення Товарної аграрної розписки (або договору застави за рішенням ДПЗКУ) з метою мінімізації ризиків, пов’язаних з неналежним виконанням договорів”, — повідомляють у ДПЗКУ.

Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів попередня оплата складатиме 2,8 тис. грн без урахування ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна. Відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних в гривні, залежно від обсягу поставки. За програмою лояльності постійні клієнти можуть отримати додаткову знижку 0,5% до базової відсоткової ставки. Остаточний розрахунок проводиться за ринковими цінами після поставки зерна.

Раніше Landlord повідомляв, що ДПЗКУ поновила виробництво борошна.

Джерело: ДПЗКУ 

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...