Новини    04 травня 2018 11:10

ДП «Укрветсанзавод» почав процедуру санації


У квітні поточного року виніс Господарський суд міста Києва ухвалив рішення про проведення процедури санації державного підприємства «Укрветсанзавод». Про це повідомляють у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Згідно з рішенням суду впродовж трьох місяців – до середини липня повинен бути розроблений план санації, який буде погоджений комітетом кредиторів та поданий на затвердження до Господарського суду м. Києва.

«При цьому керуючим санацією «Укрветсанзаводу» призначено його керівника Сергія Заглоцького, розпорядником майна – арбітражного керуючого Олега Усачова. Процедура санації дозволить оздоровити фінансово-господарський стан ДП «Укрветсанзавод», відновити платоспроможність підприємства з подальшим залученням інвестицій», – йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі запросили потенційних інвесторів, які зацікавлені в подальшому фінансовому оздоровленні ДП «Укрветсанзавод», до участі у написанні плану санації. Для цього необхідно звернутися до керуючого санацією «Укрветсанзаводу».

Передумовою процедурі санації, стала заява до Господарського суду у квітні 2016 року від ПАТ НАК «Нафтогаз України» у зв’язку з неможливістю «Укрветсанзаводу» погасити наявну заборгованість.

«На підставі цього звернення суд порушив провадження у справі про банкрутство державного підприємства та визнав грошові вимоги «Нафтогаз України». При цьому було запроваджено мораторій на задоволення вимог кредиторів та введено процедуру розпорядження майном ДП «Укрветсанзавод». – додали у Держпродспоживслужбі

Після створення Держпродспоживслужби було прийнято ряд організаційних, управлінських та кадрових рішень, які були спрямовані на оздоровлення ДП «Укрветсанзавод» та в цілому дозволили стабілізувати ситуацію на підприємстві. При цьому була проведена плідна робота з позивачем – Нафтогазом.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...