Новини    06 квітня 2018 14:02

DowDuPont очікує на реєстрацію фунгіцида DuPont Zorvec в Україні в найближчий час


Компанія DowDuPont (США) очікує видачі реєстраційного дозволу на фунгіцид DuPont Zorvec в Україні в найближчий час. Про це йдеться в повідомленні компанії.

«DuPont Zorvec, революційний продукт для контролю хвороб сільгоспкультур від Corteva Agriscience, сільськогосподарського підрозділу DowDuPont, одержав реєстраційне схвалення в Польщі, Ірландії, Великобританії, Бельгії, Італії та Білорусі. Очікується, що реєстрація набуватиме поширення, і продукт стане доступний для широких продажів по всій Європі. Так, в Україні препарат знаходиться вже на фінальній стадії реєстрації», – сказано в прес-релізі.

Згідно повідомлення, на кількох ключових ринках фунгіцид Zorvec набув визнання як унікальний препарат за всю історію розвитку засобів захисту рослин.

«Він довів ефективність контролю несправжньої борошнистої роси на виноградниках та фітофторозу на картоплі, роблячи ці культури більш сильними та продуктивними. Його новий механізм та тривалість дії, системний рух та стійкість до опадів забезпечують винятковий захист рослин навіть у періоди інтенсивного росту культури, забезпечуючи неперевершену ефективність біологічної дії», – підкреслює компанія.

За словами керівника з маркетингу Corteva Agriscience у країнах Європи, Близького Сходу та Африки Клари Серрано, ефективна молекула Zorvec забезпечує феноменальний контроль за умови невеликої норми використання діючої речовини порівняно до інших існуючих продуктів.

Як повідомляв LANDLORD, у серпні 2017 року The Dow Chemical Company (Dow) та EI du Pont de Nemours and Company (DuPont) завершили операцію злиття. Кожна з них стала дочірніми компаніями DowDuPont Inc (DowDuPont).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...