Новини    08 серпня 2017 19:50

Dow і DuPont об’єднаються проти конкурентів


Американські компанії DuPont і Dow Chemical отримали дозволи регулюючих органів, необхідні для об’єднання в одну компанію. DuPont тримає лідерство у сфері генетики рослин, забезпечує насінням виробників в 90 країнах світу. Dow Chemical – один із найбільших хімічних виробників в світі, виготовляє продукти для сільського господарства.

Злиття буде завершено 31 серпня, одразу після закриття фондового ринку. Цього дня акції Dow і DuPont припинять торгуватися на Нью-Йоркській біржі. 1 вересня стартують торги цінними паперами новоствореної DowDuPont Inc.

«Злиття сільськогосподарського бізнесу Dow і DuPont створить глобального лідера з таким розмахом діяльності, що ми зможемо протистояти найбільшим конкурентам, а аграрії будуть обирати нашу продукцію», — заявив Ендрю Ліверіс, головний виконавчий директор Dow.

Об’єднана компанія зі штаб-квартирою в Вілмінгтоні протягом 18-ти місяців розділиться на три вузькоспеціалізовані бізнеси. Два із них — з акцентом на сільське господарство та спеціальні продукти — будуть розташовуватися в штаті Делавер. Третій займатиметься продукцією тонкого органічного синтезу, і буде знаходитись в штаті Мічиган.

Загальна ринкова вартість Dow і DuPont складає $150 млрд. Це перевищує вартість BASF — найбільшої в світі хімічної корпорації. Компанії домовились про об’єднання в грудні 2015 року.

 

 

 

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...