Новини    23 березня 2025 08:03

Дощі та сильний вітер: прогноз погоди в Україні на неділю, 23 березня


23 березня в Україні переважатиме хмарна погода з проясненнями. У західних, Житомирській та Вінницькій областях прогнозуються дощі, а в Рівненській, Хмельницькій та Київській областях — сильний вітер з поривами до 20 м/с.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

У неділю, 23 березня, погода в Україні буде хмарною з проясненнями. У деяких регіонах країни синоптики прогнозують дощі та сильний вітер, що може вплинути на плани вихідних.

Уночі на Закарпатті та Прикарпатті, а вдень у західних, Житомирській та Вінницькій областях можливі дощі. На решті території України неділя мине без опадів, але переважатиме хмарна погода.

Вітер буде південно-східним зі швидкістю 7–12 метрів за секунду. Однак у Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Житомирській, Вінницькій та Київській областях можливі пориви вітру до 15–20 метрів за секунду. У цих регіонах оголошено перший (жовтий) рівень небезпеки.

Температура повітря вночі коливатиметься від -1°C до +4°C, а на Закарпатті та Прикарпатті — від +1°C до +6°C. Вдень термометри покажуть від +9°C до +14°C, у Карпатах — від +5°C до +10°C.

Дощі та сильний вітер: прогноз погоди в Україні на неділю, 23 березня

Погода в обласних центрах:

  • Київ: +11…+13°C
  • Ужгород: +12…+14°C
  • Львів: +10…+12°C
  • Івано-Франківськ: +10…+12°C
  • Тернопіль: +10…+12°C
  • Чернівці: +11…+13°C
  • Хмельницький: +9…+11°C
  • Луцьк: +8…+10°C
  • Рівне: +8…+10°C
  • Житомир: +11…+13°C
  • Вінниця: +10…+12°C
  • Одеса: +10…+12°C
  • Миколаїв: +11…+13°C
  • Херсон: +12…+14°C
  • Сімферополь: +11…+13°C
  • Кропивницький: +12…+14°C
  • Черкаси: +12…+14°C
  • Чернігів: +11…+13°C
  • Суми: +11…+13°C
  • Полтава: +12…+14°C
  • Дніпро: +11…+13°C
  • Запоріжжя: +11…+13°C
  • Донецьк: +11…+13°C
  • Луганськ: +11…+13°C
  • Харків: +11…+13°C

Експерти наголошують, що попри дощі та сильний вітер у деяких регіонах, загальна температура залишається комфортною для березня. Однак мешканцям західних та центральних областей варто бути обережними під час поривів вітру та враховувати можливість опадів.

Новини за темою:  Очікується складний агросезон: через погодні аномалії урожай зерна в Україні може зменшитися на 10% — Віталій Коваль

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...