Новини    31 липня 2017 10:51

«Донька» МХП розраховує на $100 млн кредиту


Компанія «Зернопродукт МХП», що входить до агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт», планує залучити синдикований кредит на $100 млн. Утім, не виключено, що суму кредиту збільшать до $150 млн.

Безпосереднім позичальником виступить Scylla Capital Limited (Британські Віргінські острови), ще одна структура МХП. Питання внесли до порядку денного загального зборів акціонерів, що відбудеться у 12 серпня.

Серед кредиторів – ING Bank Н.В (Нідерланди), Credit Agricole Corporate and Investment Bank та інші банки й фінансові установи. Гарантами є MHP SA (Люксембург) і Raftan Holding Limited (Кіпр), поручителями – Науково-виробнича фірма «Урожай», Катеринопільський елеватор, Миронівський хлібопродукт, «Урожайна країна» та Вінницька птахофабрика.

Згідно з рейтингом LANDLORD, Миронівський хлібопродукт посідає третє місце серед найбільших експортерів з об’ємом експорту $635 млн. Торік компанія мільярдера Юрія Косюка виробила більше 600 000 тонн м’яса птиці. МХП зумів збільшити експортні поставки на 47%.

Термін кредиту спливає 31 серпня 2020 року.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...