Новини / Технології     10 липня 2019 09:54

До початку осінньої посівної фермери отримають препарати нового покоління. В Україні поновлено держреєстрацію ЗЗР

Мінюст зареєстрував наказ МОЗ щодо гігієнічних нормативів та регламентів безпечного застосування засобів захисту рослин. Цей документ завершує процес державних випробувань і дає можливість розпочати держреєстрацію ЗЗР. Офіційний статус отримали нормативи на майже 750 препаратів.

Про це повідомляє на своєму сайті ЄБА.

Оскільки у 2019 р. вчасно не затвердили ці нормативи, то фактично держреєстрацію ЗЗР в Україні було зупинено. Унаслідок цього на період весняної посівної кампанії фермери не отримали доступу до передових засобів для підвищення якості та урожайності культур.

Читайте: Новітні технології: у Німеччині відкрили нову теплицю, яка працює на геотермальній енергії

За інформацією Європейської бізнес-асоціації, 5 липня Мінюст зареєстрував нормативи та регламенти, хоча вони й досі не опубліковані. Реєстрація наказу МОЗ завершує процес державних випробувань та запускає механізм держреєстрації ЗЗР.

Також дозволено держреєстрацію низки засобів нового покоління. Це означає, що до початку осінньої посівної кампанії фермери зможуть їх отримати.

ЄБА висловлює сподівання, що наказ опублікують найближчим часом, і процес з реєстрацією не затягнеться ще довше.

Landlord раніше повідомляв про те, чим загрожує використання нелегальних ЗЗР і як від них вберегтися: в Україні діє проект.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також