Новини    09 грудня 2017 14:39

До нового сезону вже з‘явились три новинки гібридів кукурудзи


На наступний польовий сезон компанія Pioneer представила 26 гібридів кукурудзи, з яких 3 – новинки, 6 – з надсучасної лінійки Optimum AquaMax, що забезпечує врожайність навіть в посушливих умовах. По соняшнику компанія пропонує у наступному сезоні 15 урожайних, адаптованих до умов України гібридів, в тому числі 4 високоолеїнових, 7 – для технологій ExpressSun та Clearfield, а також стійких до всіх наявних в Україні рас вовчку та летючої сажки. Про цей йшлося під час 16-тої зустрічі учасників Медіа Клубу DuPont Pioneer в Києві.

Виробничий комплекс DuPont Pioneer у селі Стасі на Полтавщині працює 4,5 роки, хоча компанія відома на українському ринку вже майже пів віку.

«За останні три роки частка локального виробництва у продажах насіння кукурудзи в Україні зросла з 13% до 61%, соняшнику – з 2% до 8%, але планується подальше збільшення у зв’язку з нещодавніми інвестиціями в нову лінію по виробництву соняшнику на заводі Pioneer в селі Стасі», – повідомила директор DuPont Pioneer Україна Олена Дуніна.

Компанія вже вклала значні кошти в Україну: більше 55 мільйонів доларів США у виробничий комплекс, більше 100 тисяч доларів США у соціальний розвиток села, та постійно надає фінансову підтримку виробникам-партнерам і клієнтам для забезпечення безперебійного сезону і виробництва зерна та продуктів харчування.

«Для нас важливо дивитися на процес виробництва та розподілу продуктів харчування ширше, ніж просто продажі. Ми пишаємося бути частиною довгого шляху від лану до столу та усвідомлюємо, що так чи інакше теж впливаємо на харчову безпеку продуктів, які потрапляють на стіл до громадян України, і тому так сумлінно ставимося до питань якості нашої продукції, – підкреслив керівник департаменту продажів DuPont Pioneer Україна Роман Нижник. – Завдяки професійній команді агрономів-консультантів у кожному куточку країни ми маємо змогу спостерігати за поведінкою рослин та в разі необхідності допомагати нашим клієнтам. Наша задача – надати їм професійну генетику, забезпечити максимальний врожай при мінімальних витратах».

Середня врожайність гібридів Pioneer є дійсно вищою, ніж середня урожайність по всій Україні. Перевага – більше на 4 ц/га.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...