Новини    14 лютого 2023 13:12

Для підприємців сектору агрі-фуд пропонують безкоштовну консультаційну підтримку


В умовах воєнного стану продовольча безпека держави має критичне значення. Відтак надзвичайно важливими є забезпечення стійкості компаній, задіяних у цій сфері, створення умов для їх безперервної діяльності та розвитку.

Саме з цією метою програма міжнародної співпраці “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП” та Києво-Могилянська бізнес-школа (kmbs) за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини ініціюють спільний проєкт, який передбачає 80 годин роботи спеціально підібраних консультантів в інтересах компанії-учасниці. Про це йдеться у повідомленні організаторів.

Консультації є повністю безоплатні для 35 компаній, які пройдуть відбір.

Вимоги до учасників:

 1. Компанія має бути задіяна в аграрно-виробничому ланцюгу постачання, а саме:
 • Постачальники (сировина, насіння, засоби захисту рослин тощо).
 • Виробники, постачальник обладнання для харчової промисловості тощо.
 • Сільгоспвиробники (рослинництво, тваринництво тощо).
 • Переробники сільськогосподарської продукції, харчова промисловість.
 • Дистриб’ютори (гуртова торгівля сільськогосподарською продукцією та продуктами харчування).
 • Роздрібна торгівля продуктами харчування.

2. Мати кількість співробітників від 11 до 50.

3. Бути зареєстрованими в найбільш постраждалих областях на неокупованих територіях не пізніше листопада 2022 року (Харківська, Запорізька, Херсонська, Донецька, Луганська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Одеська, Дніпровська, Київська області).

4. Мати здатність до швидкого розвитку, швидкого розширення виробництва та надання послуг, які роблять внесок в нормалізацію місцевої економіки та продовольчої безпеки.

5. Від одного підприємства може бути подана лише одна заявка (пов’язані компанії не можуть подавати заявки).

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Мета консультацій:

 • Ідентифікувати зовнішні та внутрішні причини порушення безперервності та стійкості Вашого підприємства в поточних умовах.
 • Ідентифікувати зроблені та розробити нові заходи, які дозволять забезпечити безперервність діяльність в поточних умовах (діагностика і переналаштування бізнес-моделі – включаючи  фінансову модель, організаційної моделі, партнерської моделі, моделі управління).
 • Розробити ключові підходи до подальшого розвитку МСБ (стратегії цифровізації, інтернаціоналізації, маркетингу та продажів, організаційного розвитку).
 • Досягти усвідомлення джерел та ризиків для стійкості лідера, команди та компанії.
 • Усвідомити та структурувати розуміння потенціалу і зони розвитку ініціатора/ініціаторки запиту проєкту консалтингу та його/її МСП.

Як долучитися до проєкту:

 • Отримати посилання на анкету самооцінювання тут.
 • Надіслати заповнену форму анкети самооцінювання (до 22 лютого 2023 року 22:00 за Києвом).
 • Пройти незалежний відбір (результати будуть повідомлені до 01 квітня 2023 року).
 • Отримати консультації (до серпня 2023 року).

У разі виникнення запитань, звертайтеся на електрону пошту: olena.yehorova@kmbs.ua або за номером телефону +380 50 191 40 30.

Для довідки: проєкт здійснюється за підтримки програми міжнародної співпраці “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми — створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

EU4Business — ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Виконавець проєкту — Києво-Могилянська Бізнес-Школа (kmbs).

Нагадаємо, в Україні презентували навчальну електронну платформу для фінансових/кредитних сільськогосподарських дорадників – еДорада. На платформі можна буде почерпнути знання про фінансування та кредитування сільського господарства.

Читайте також: В Україні профінансують відновлення та зміцнення жіночого фермерства.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...