Новини / Фінанси     13 листопада 2019 11:07

Для інвестицій в Україну необхідна незалежність НБУ: бізнес б’є на сполох

Розглядаючи незалежність Національного банку як ключову умову залучення інвестицій в Україну, бізнес-спільнота висловлює стурбованість останніми подіями навколо колишнього заступника голови НБУ Олександра Писарука.

З цього приводу ЄБА публікує спільну заяву бізнес-спільноти:

«Бізнес-спільнота, об’єднана Європейською бізнес асоціацією, Спілкою українських підприємців, Американською торговельною палатою в Україні, Форумом провідних міжнародних фінансових установ, глибоко стурбована останніми подіями навколо голови правління АТ «Райффайзен Банк Аваль», екс-першого заступника голови Національного банку України Олександра Писарука.

Бізнес уважно відстежує такі ситуації, особливо при прийнятті рішень щодо здійснення інвестицій.

Бізнес-спільнота закликає відповідальні органи державної влади належним чином реагувати на такі випадки, керуючись принципами справедливості, рівності та захищеності всіх громадян, незалежно від їх посад та політичних поглядів.

Читайте: 18 млрд грн збитків: НАБУ розслідує корупцію на 30 держпідприємствах – Милованов

Дотримання цих принципів має важливе значення для залучення додаткових інвестиційних та кредитних ресурсів в Україну, згідно з амбітними економічними цілями Уряду та взятими на себе зобов’язаннями президента захищати кожного інвестора в Україні».

Landlord раніше повідомляв про те, що НАБУ і САП планують оголосити підозру щодо причетності до заволодіння 1,2 млрд грн стабілізаційного кредиту НБУ 15 особам. Серед підозрюваних – власник Укрлендфармінгу Олег Бахматюк та голова правління Райффайзен Банку Аваль Олександр Писарук.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також