Новини / Технології     09 червня 2021 17:46

Для чого сільськогосподарському виробнику потрібне комплексне ІТ-рішення

Понад 5000 агровиробникiв у всьому світі впроваджують сучасні інструменти від Soft.Farm

Понад 5000 агровиробникiв у всьому світі впроваджують сучасні інструменти від Soft.Farm. Ми пропонуємо об’єднати різні дані з інших систем у єдиний формат та створити прозору аналітичну систему сільгоспдіяльності для прийняття зважених управлінських рішень.

Рослинництво: Агрономічна інформація на долоні

В одному сервісі ми об’єднали всі сучасні агрономічні ІТ-інструменти, необхідні для впровадження точного землеробства та інших технологій.

Ви зможете швидко отримувати інформацію по вегетаційних індексах NDVI, будувати карти завдань для техніки, створювати картограми властивостей ґрунту, аналізувати погоду з метеостанцій та обстежувати стан посівів на наявність шкідників або хвороб через мобільний додаток. Також за допомогою наших рішень ви зможете захиститися від рейдерських атак, впорядкувати земельний банк та договори оренди паїв, підвищити ефективність виконання робіт за допомогою контролю місцезнаходження техніки та витрат пального з використанням GPS-моніторингу.

Читайте: Що потрібно знати фермерам про право постійного користування землею

Тваринництво: Зоотехнічна інформація в кишені

Система надає можливість уникнути помилок в обліку та плануванні зоотехнічних заходів та не вимагає спеціального навчання роботі з нею.

Так, розроблена можливість створити електронний паспорт тварини, де будуть зберігатися її генеалогічні відомості та показники продуктивності. Для зоотехніків система створює план робіт, спираючись на терміни їх настання, та обов’язково нагадує за допомогою повідомлення, яку операцію та з якою твариною необхідно виконати. Для прозорого використання кормів можливо розраховувати раціони тварин та вести облік годівлі. Економічний аналіз надасть можливість спланувати розвиток стада для досягнення оптимальної ефективності.

При цьому для зареєстрованих клієнтів використання деяких функцій системи Soft.Farm безкоштовне.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Банк Кредит Дніпро та Агроресурс-А розпочали нову програму для фермерів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також