Новини    20 серпня 2017 17:54

Діти виростили в місті органічну ферму


В Брукліні діти вирощують органічні трави, фрукти та овочі. Навчальна ферма розташована на острові Говернорс і має площу 21 000 квадратних футів.

Тут є вертикальні платформи для рослин, фруктовий сад, тунельна теплиця, кухня на відкритому повітрі. В старому контейнері змонтована система аквапоніки.

Діти саджають, вирощують і доглядають за більш ніж 40 видами рослин.

Виробництво не сертифіковане як органічне, та всі овочі і фрукти вирощуються без пестицидів. Замість добрив використовують компост. Зі шкідниками борються жуки сонечка.

«Діти їздять сюди мало чи не кожен день, – говорять на фермі. – Ми хочемо, щоб вони їли вирощене прямо з грядки, тому уникаємо всього шкідливого».

Заради практичного досвіду ферму відвідують студенти. Вони вирощують насіння, готують компост, вивчають відновлювану енергетику.

Навчальна ферма планує розширення. Побудують систему зрошення, яка працюватиме на сонячній енергії.

Ініціатива показати дітям, звідки береться їжа, не нова. На Міжнародному конкурсі ідей AWR запропонували створити на базі ферми дитячий садок. Там дітям покажуть, що молоко дає корова, а боби не ростуть на деревах.

В Україні схожий соціально-навчальний проект реалізує компанія Syngenta. В формі гри дітям дають відчути себе агрономами, а потім скуштувати отриманий урожай.

 

 

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...