Новини    18 жовтня 2018 16:22

Держпродспоживслужба найближчим часом запустить ризикоорієнтований контроль


Ризикоорієнтований контроль при імпорті харчових продуктів буде запроваджено найближчим часом. Про це заявив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Наразі Держпродспоживслужба працює над розробкою низки підзаконних актів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу.

Так, уже пройшла погодження центральних органів виконавчої влади методика встановлення періодичності контролю, і найближчим часом відповідний наказ Мінагрополітики буде направлено на державну реєстрацію до Мінюсту.

За словами Володимира Лапи, Держпродспоживслужба відкрита до співпраці із бізнесом та громадськістю та зацікавлена у максимальній участі всіх зацікавлених сторін у процесах, які відбуваються в даному напрямку.

Даний проект наказу розроблено на виконання положень Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та в рамках адаптації вітчизняного законодавства до норм Євросоюзу.

Прийняття даного проекту нормативного документу дозволить чітко регламентувати види контролю, які може застосовувати компетентний орган до вантажів з об’єктами санітарних заходів, що вводяться (пересилаються) на територію України, підвищити ефективність державного контролю та зменшить навантаження на суб’єктів господарської діяльності та загалом покращити ефективність державного контролю і підвищити безпечність продуктів харчування, які потрапляють до українських споживачів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...