Новини    30 березня 2018 13:06

Данська компанія хоче побудувати тваринницьку ферму у Львівській області


Данська компанія, що постачає продукцію для тваринницьких господарств, має намір побудувати тваринницьку ферму у Львівській області. Про це розповів власник компанії Медс Расмусен на зустрічі з головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою.

«Ми хочемо створити тваринницьку ферму в Україні, нам потрібна площа 22 гектари, на цьому місці збудуємо першу ферму, як тільки ми її запустимо, розпочнемо будівництво другої. Також ми хочемо запустити фабрику, яка буде займатись виготовленням кормів для тварин. На одній фермі зможемо працевлаштувати до 130 працівників. Ми можемо брати на роботу людей, які мають низький рівень освіти», – зазначив Медс Расмуссен.

Очільник області ознайомив інвесторів із інвестиційним кліматом області, агропромисловим розвитком і запевнив, що Львівщина – безпечний регіон для ведення бізнесу.

«За три роки у нас не було фактів, які б свідчили про несприятливий інвестиційний клімат. Якщо ви вирішите розвивати бізнес тут, усі питання, щодо дозволів, виділення землі та інше за нами. Щодо працівників, то в області є кваліфіковані кадри. В регіоні функціонує ветеринарна Академія, яка є найкращим вузом не лише в Україні, але й Європі», – зазначив Олег Синютка.

Львівська ОДА надала представникам данської компанії перелік земельних ділянок необхідної площі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...