Новини    08 березня 2018 16:14

«Coca-Cola» почне випускати напій з алкоголем


Компанія «Coca-Cola» готується до випуску першого в своїй історії алкогольного напою. Про це повідомляє інформаційне агенство «Інтерфакс-Україна».

«Компанія планує вийти на швидко зростаючий ринок слабоалкогольних газованих напоїв “Чжухай” в Японії. Вміст алкоголю в напоях «Чжухай» – від 3% до 8%, що робить їх альтернативою пиву», – йдеться у повідомлені.

Цей крок у «Coca-Cola» називають «унікальним в історії компанії».

«Згідно з даними японського виробника алкоголю «Suntory», темпи зростання ринку «Чжухай» з 2013 року становлять від 5% до 25% в рік», – йдеться у повідомленні.

Як зазначають, інформація про те, що компанія має намір проекспериментувати зі слабоалкогольними напоями, стала відома з інтерв’ю президента японського підрозділу Джорджа Гардуньо, опублікованого на сайті «Coca-Cola».

«Джордж Гардуньо заявив про намір Coca-Cola спробувати в Японії сили в категорії продуктів «Чжухай» – «банкових напоїв, що містять алкоголь», до складу яких традиційно входять спиртний напій сетю, газована вода і ароматизатори», – повідомляє інформаційне агентство.

Джордж Гардуньо заявив, що плани «Coca-Cola» вийти на алкогольний  ринок є прикладом того, що компанія шукає можливості для розвитку за межами ключового бізнесу.

«Coca-Cola завжди фокусувалася виключно на безалкогольних напоях, і це невеликий експеримент для конкретної ніші нашого ринку», – повідомив президент японського підрозділу компанії.

 

 

Ще немає новин у цій стрічці ...