Новини    11 жовтня 2018 09:26

Чому великі агропідприємства все частіше обирають компактну техніку


Великі підприємства не завжди потребують виключно масштабної техніки. Використання компактних спеціалізованих машин дозволяє суттєво полегшити роботу на полі, фермі та складах.

Компактні міні-трактори виробництва німецької компанії Weidemann виконують найрізноманітніші роботи — завантажування зерна та сипучих матеріалів, овочевих сівалок, переміщення палет, ремонтні та будівельні роботи, роздавання кормів та прибирання приміщень.

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНІ МАШИНИ HOFTRAC

Навантажувачі серії Hoftraс дають можливість автоматизувати чимало ручної роботи. Розроблені для сільського господарства, вони відрізняються компактною конструкцією, низьким центром тяжіння, малим радіусом розвороту та високою потужністю. Маневреність, надійність, зручність керування та широкий вибір навісного устаткування роблять навантажувач Weidemann дійсно мультифункціональним помічником. А модель з електричним двигуном дозволяє працювати навіть на фермах закритого типу без шкоди для тварин, а також в умовах з обмеженнями щодо викидів продуктів згоряння.

ПОТУЖНІ ТЕЛЕСКОПІЧНІ КОЛІСНІ НАВАНТАЖУВАЧІ

Конструкція навантажувачів Weidemann дає можливість фактично скласти машину під власні потреби, обравши тип приводу, формат сидіння водія, навіть шини. Ключова перевага навантажувачів — джойстик, що робить керування особливо комфортним та дозволяє управляти одразу напрямком руху, вильотом стріли та підніманням/опусканням устаткування.

Для роботи у приміщеннях з низьким проїздом передбачений тип машини з відкидним захисним дахом eps (Easy Protection System). Для робіт на великій висоті варто обрати колісний навантажувач із телескопічною стрілою.

У моделях LP (Low Position) серій 2018–5080 більш простора кабіна, нижче розташування майданчика для водія та сидіння, за рахунок чого забезпечується легкість посадки/висадки водія.

Для комфортної роботи компактні телескопічні навантажувачі мають систему Vertical Lift System — вертикального підйому, що забезпечує напівавтоматичний рух системи, тобто можливість зафіксувати положення стріли для виконання робіт вздовж вертикального напрямку, наприклад завантаження насипного матеріалу або штабелювання солом’яних тюків. Максимальну універсальність навантажувачу надають три види рульового управління — повний привід, ведіння передніми колесами, а також режим крабового ходу.

Навантажувачі Т5522 і Т6027 мають окрему перевагу для швидкої та ефективної роботи завдяки особливій системі гідроприводу, що дозволяє замінювати навісне обладнання без вимикання двигуна.

Окрім стандартних функцій навантажувачі Weidemann також можуть застосовуватися як тяглові агрегати — для роботи із причепом та навіть причіпним обладнанням для обробки ґрунту або сівалками. Залежно від потреб господарства можна обрати різноманітні типи зчеплень — ВВП, «серга» та «палець»

Текст: Андрій Петров

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...