Новини    13 лютого 2018 17:09

Через АЧС на Закарпатті знищили 227 диких кабанів


У рамках моніторингу випадків АЧС на Закарпатті було здійснено відстріл вже 227 особин диких кабанів. Про це заявили у прес-службі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства повідомляє УНН.

Через виявлені випадки АЧС, рейди з депопуляції диких кабанів проводяться в області з 15 липня 2017 року. Наразі, на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та у зв’язку з виявленням нових випадків АЧС у Тячівському, Хустському та Мукачівському районах Закарпатті було вирішено продовжити роботу з депопуляції диких кабанів.

За словами речниці Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Юлії Давидовой з цієї кількості у 7 кабанів було підтвердженно захворювання АЧС вже у 2018 році.

«Загалом за цей період було проведено відстріл 227 диких кабанів, у 16 тварин лабораторними дослідженнями підтверджено АЧС — 9 випадків минулого року і 7 вже у 2018 році», — повідомила вона.

Такі заходи мають запобігти розповсюдженню хвороби серед тварин.
Окрім того, в області вирішено дозволяти використовувати туші впольованих диких кабанів лише після отримання негативних результатів лабораторних досліджень щодо АЧС. Загалом же, за даними таксації 2017 року, чисельність диких кабанів на Закарпатті становить 3541 тварина.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...