Новини    29 серпня 2017 19:48

Bunge вкладе ще $30 млн в Миколаївський морський порт


У будівництво третьої черги виробничо-перевалочного комплексу в Миколаївському морському порту транснаціональна компанія Bunge інвестує $30 млн. Проект завершать до кінця 2018 року, зазначено у меморандумі, що його підписали Адміністрація морський портів України, Мінінфраструктури і Bunge.

«Ми даємо зобов’язання забезпечити додатково 400 000 тонн експортних потужностей для агрокультур», – зазначив головний виконавчий директор Bunge в Європі, на Близькому Сході і в Африці Томмі Йенсен.

АМПУ бере на себе зобов’язання з приводу підтримки глибин, створення нової якірної стоянки.

Торік у червні Bunge розширила потужності з перевалки зерна на терміналі в Миколаївському морському порту, відкрила завод із виробництва рослинної олії й термінал з її перевалки. Інвестиції в нові потужності тоді склали $180 млн. Загальний же обсяг інвестицій Bunge в порту становить $280 млн.

Миколаївський порт входить в трійку лідерів із перевалки зернових культур. За п’ять місяців 2017 року вона зросла на 6% і склала майже 10 млн тонн, тоді як торік обсяг перевалки виріс лише на 1%, до 22 млн тонн. У порту працюють найбільші українські стивідори й експортери: Bunge, Cofco Agri, ArcelorMittal, «Нібулон», група OREXIM, Державна продовольчо-зернова корпорація України та інші.

Окрім Bunge, свій інвестиційний проект в порту реалізувала китайська компанія Cofco Agri.

Основними активами Bunge в Україні є Дніпропетровський олійноекстракційний завод і дочірнє підприємство «Сантрейд», компанії належать елеватори у різних регіонах України. Bunge займається трейдингом зерном і олією, торгівлею CЗР і насінням.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...