Новини / Рослинництво     22 грудня 2018 08:59

Блокада добрив на кордоні: очікується підвищення цін

В Україну не пропускають добрива з Білорусі, Польщі, Грузії, Туреччини, Казахстану. Блокування може призвести до підвищення ціни на цей товар на 500 гривень, адже країни-імпортери не розуміють, якою ситуація буде далі. Написані звернення до депутатів, Прем'єр-міністра та Президента.

Про це повідомляє Agravery.com.

За словами комерційного директора агрохімічної компанії Grossdorf Сергія Рубана затримка добрив на кордоні призведе до здорожчання цього товару як мінімум на 500 грн. На ціну вплине невизначеність, адже імпортери не знають, якою буде ситуація надалі. Також блокування робить і так складну ситуацію із забезпечення українських аграріїв добривом ще гіршою.

Читайте: Україна обійшла Росію на світовому тендері з експорту пшениці

Як зазначають у Всеукраїнській аграрній раді (ВАР), до України на можуть потрапити добрива з країн ЄС, Білорусі, Казахстану, Туреччини, Грузії тощо. Імпортери звернулися до ВАР, депутатів, Прем’єр-міністра України та Президента.

Як повідомляв LANDLORD, Україна не пропускає добрива з Білорусі. З 7 грудня товар затримують на кордоні. В ДФС стверджують, що перевіряють, чи повністю сплачені мита, щоб під виглядом білоруських не пропустити до країни російські добрива.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також