Новини    12 квітня 2018 10:44

Більше 20 українських компаній готові вийти на японський ринок


21 українська компанія взяла участь у 43-ій аграрній виставці в Азії FOODEX Japan 2018. Про це повідомили в Міністерстві аграрної політики України.

За даними Мінагрополітики, на виставці на спільному українському стенді було представлено 15 вітчизняних компаній – виробників продуктів харчування. Окрім цього, ще 6 українських агрокомпаній прийняли участь з власними стендами. Зокрема, були представлені продукти з таких категорій як: кондитерські вироби, продукти для здоров’я, снеки, молочні продукти, мед, натуральні олії та вино.

«В рамках виставки українські компанії провели понад 250 зустрічей з імпортерами продуктів харчування в Японії. Близько 20% від проведених зустрічей були домовлені заздалегідь. Саме такі зустрічі в результаті були найбільш ефективними», – йдеться у повідомленні.

Також, окрім зустрічей з японськими та азійськими імпортерами, українські виробники провели зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії паном Ігорем Харченком. Під час зустрічі було обговорено спільні кроки зі сприяння виходу українських компаній на ринок Японії. Також учасники відвідали торгові мережі Токіо з метою вивчення тенденцій роздрібної торгівлі, асортименту та гастрономічних уподобань населення Японії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...