Новини / Фінанси     31 жовтня 2019 17:27

Білл Гейтс жертвує $15 млн на просування ГМО серед фермерів світу

Фонд Білла та Мелінди Гейтс фінансує кампанію, покликану «покінчити з голодом у світі», просуваючи ГМО-технології. Організація найняла 400 так званих послів науки для впливу на сільськогосподарську політику в 35 країнах.

Про це повідомляє news.agropages.com.

За останні 4 роки Фонд Білла та Мелінди Гейтс пожертвував загалом $15 млн на дві глобальні кампанії, спрямовані на досягнення глобальної мети «нульовий голод» шляхом розширення використання ГМО-технологій.

Читайте: ТОП-100 найбагатших українців: у рейтингу 16 лендлордів

Перша кампанія під назвою Alliance for Science була розпочата у 2014 році з наміром «деполяризувати» дебати щодо ГМО. На неї фонд Гейтса витратив $12 млн.

Друга кампанія під назвою Ceres2030 стартувала у 2018-му і була покликана допомогти ООН досягти мети «нульового голоду до 2030 року». Цей проєкт отримав грант від фонду Гейтса в розмірі $3 млн.

Обидві кампанії мають штаб-квартиру в Корнелльському університеті, і як йдеться в пресрелізі університету, кошти грантів використовуються «для забезпечення широкого доступу до сільськогосподарських інновацій, особливо серед дрібних фермерів у країнах, що розвиваються».

Сам Білл Гейтс висловлювався про ГМО-технології так:

«Генно-модифіковані продукти абсолютно нормальні. Ця технологія може допомогти в боротьбі з голодом, якщо люди правильно застосують її. Я не нехтую продуктами, які ГМО не містять, але мені сумно, що люди вважають таку їжу більш здоровою».

Landlord раніше повідомляв про те, що Білл Гейтс зі статками $105,7 млрд знову очолив рейтинг Forbes найзаможніших людей світу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також