Новини / Техніка     08 листопада 2018 17:35

Berthoud розробили обприскувач для українського ринку


На Міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2018» компанія Berthoud презентували самохідний обприскувач Bruin.

Компанія Berthoud обрала український ринок для впровадження цієї новинки, взявши при розробці за основу рекомендації вітчизняних фермерів з провідних сільських господарств.

Новинка Berthoud Bruin має потужність 275 кінських сил, та розвиває швидкість до 35 км/год. На обприскувачі встановлений бак на 4 200 л, штанга 36 м.

Модель може працювати у будь-яких умовах завдяки широко радіусній гідравлічно-регульованій ширині колії від 3-х до 4-х метрів. Bruin має кліренс у 180 см, що гідравлічно регулюється. Завдяки своєму кліренсу та вузьким колісним вузлам модель делікатно оброблює рослини, не травмуючи їх під час руху. Кабіна у моделі Bruin простора та з найвищою категорією герметичності.

Berthoud виробляє техніку для захисту рослин понад 125 років. Компанія має обприскувачі будь-якого виконання: навісні, причепні та самохідні. В Україні Berthoud працює з 2005 року та має дуже стрімкий розвиток. Модельний ряд обприскувачів компанії вважається найширшим у світі. В асортименті наявні моделі з передньонавісною штангою, задньонавісною штангою, обприскувачі з фронтальною кабіною, та можливістю вибору обприскувача з ємністю баку у 3200, 4200 або 5200 л. Штанги варіюються від 24 до 44 метрів.

Читайте також