Новини    16 серпня 2018 17:07

BASF завершив угоду щодо придбання бізнесу насіння овочів Bayer


Сьогодні компанія BASF завершила угоду щодо придбання усього бізнесу насіння овочів Bayer під торговою маркою Nunhems. Про це повідомляє прес-служба компанії BASF.

Зазначається, що угода доповнює портфоліо BASF вже давно відомим та успішним брендом. До бізнесу насіння овочів входить 24 сільськогосподарські культури та близько 2600 сортів. Він також включає науково-дослідну платформу та програму селекції з більш ніж 100 унікальними технологіями вирощування понад 15 сільськогосподарських культур.

«Додатковий бізнес насіння овочів зміцнює позиції новопридбаного насіннєвого бізнесу і доповнює нещодавно розширений портфель сільськогосподарських рішень, який включає бізнес насіння, хімічний та біологічний захист рослин, систему догляду за ґрунтами,  технології боротьби зі шкідниками та платформу цифрового землеробства», – йдеться повідомленні.

Ця угода завершує придбання компанією BASF значного діапазону бізнесу та активів із загальним об’ємом продажів у 2017 р. у розмірі 2,2 млрд євро, від яких відмовилась компанія Bayer у процесі злиття з Monsanto. Загальна сума придбання складає 7,6 млрд. євро за умов певних коригувань при закритті.

Довідково:

Підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF

Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF тісно взаємодіє з аграріями, фахівцями у сфері сільського господарства, експертами з контролю шкідників та іншими галузевими спеціалістами. Спираючись на цю співпрацю, компанія BASF здійснює науково-дослідницьку роботу на системній основі, розвиває інноваційний портфель продуктів та послуг і разом з командами експертів у лабораторіях і на полях допомагає аграріям успішно вести бізнес. У 2017 році обсяг продажів Підрозділу засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF склав понад 5,7 млрд євро.

Концерн BASF створює хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. BASF налічує Більше 115 000 співробітників. Продуктовий портфель складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. У 2017 році обсяг продажів концерну склав 64,5 млрд євро.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...