Новини    27 березня 2018 14:59

BASF започаткував «Клуб новаторів агробізнесу»


Компанія BASF запропонувала 26 провідним аграріям з 20 областей України тестування сучасних продуктів та технологічних рішень для своїх господарств в рамках проекту «Клуб новаторів агробізнесу». Про це повідомила прес-служба компанії.
«Компанія BASF започатковує нову традицію. Ми вирішили об’єднати в клуб найуспішніших представників агробізнесу України, які вже довели статус лідерів результатами своїх надбань», – наголосив керівник агробізнесу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу Тіберіу Діма.
Аграрії матимуть можливість тестувати препарати на своїх полях, планувати експерименти і спільно аналізувати ефективність дії препаратів у клубі новаторів.
У 2018 році учасники клубу застосовуватимуть на своїх полях такі препарати BASF:
• Фунгіциди – «Адексар СЕ Плюс» та «Осіріс Стар»;
• Гербіциди – «Акріс», «Кельвін Плюс» та «Євро-Лайтнінг Плюс»;
• Фунгіцид та морфорегулятор – «Архітект»;
• Протруйник – «Стандак Топ»;
• Інокулянти – «ХіСтік Соя» та «Хайкот Супер Соя».
Кожен з названих продуктів є інноваційною розробкою.
Компанія BASF створила для учасників «Клубу новаторів агробізнесу» спеціальні умови. Так, окрім першочергового доступу до інноваційних продуктів на цей та наступні сезони, передбачений безлімітний доступ до агроцентрів компанії, консультації з провідними технічними спеціалістами BASF, можливість технічної онлайн-підтримки та обговорення в мессенджері WhatsApp.
«У кожного з нас вистачає власного досвіду. Але ще є таке поняття, як синергія, – підкреслив президент «Клубу новаторів агробізнесу» Вадим Потьомкін. – Так спільними зусиллями можна створити ще більш якісну та ефективну передову технологію й продемонструвати її в своєму регіоні, з урахуванням конкретних ґрунтово-кліматичних умов».
Члени «Клубу новаторів агробізнесу» отримають можливість брати безпосередню участь в позиціюванні продуктів та розробці регіональних рекомендацій. Завдяки досвіду застосування препаратів BASF учасниками Клубу, усі клієнти отримають чесну та достовірну інформацію про продукти компанії з полів та перших вуст. Цього року заплановано дві такі зустрічі.
Продуктовий портфель концерну BASF складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. У 2017 році обсяг продажів концерну склав 64,5 млрд євро.
Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF тісно взаємодіє з аграріями, фахівцями у сфері сільського господарства, експертами з контролю шкідників та іншими галузевими спеціалістами. Спираючись на цю співпрацю, компанія BASF здійснює науково-дослідницьку роботу, розвиває портфель продуктів та послуг. У 2017 році обсяг продажів Crop Protection склав понад 5,7 млрд євро.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...