Новини / Рослинництво     15 травня 2020 11:05

BASF оновила політику продажів насіння ріпаку

Тепер у пакетній пропозиції доступні препарати на вибір Карамба® чи Карамба®Турбо, 8 традиційних паків та 2 пакетні пропозиції для технології Clearfield®

Компанія BASF презентує оновлену політику продажів насіння озимого ріпака. Продажі стартували 1 травня 2020 року. Головна особливість нового підходу — можливість для клієнта обирати між препаратами Карамба® та Карамба®Турбо, які входять до комплексної пропозиції разом з гібридами насіння.
Торік BASF впровадила новий для українського ринку підхід з продажу насіння. Він передбачав комплексну пропозицію, до якої входили гібриди насіння озимого ріпака та препарат Карамба®. Цього року в аграріїв розширився спектр вибору як самого насіння, так і препаратів, що входять до складу паків.

«Ми турбуємося про наших клієнтів, тому регулярно оновлюємо та удосконалюємо наші пропозиції для ринку. Відтепер аграрії можуть обирати між 8 традиційними пакетними пропозиціями та 2 — для технології Clearfield®. До складу кожного паку увійдуть 2 посівні одиниці з насінням та на вибір 5 літрів Карамба® чи Карамба®Турбо», — коментує Маттіас Хорш, директор з маркетингу в Україні, Молдові та країнах Кавказу BASF.

Відтепер аграріям доступні такі паки:
«Універсальний» з гібридом насіння ріпака ІНВ1024;
«Потужний» з гібридом ІНВ1165;
«Стійкий» з гібридом Фенцер;
«Оптимальний» з гібридом Панчер;
«Досконалий» з гібридом Сейфер;
«Стабільний» з гібридом ІНВ1030;
«Пізній» з гібридом ІНВ1066;
«Пластичний» з гібридом ІНВ1120.

Також у портфоліо — два паки для виробничої системи Clearfield®: «КЛ пізній» з гібридом ІНВ1166 КЛ та «КЛ ранній» з гібридом ЕлмерКЛ.
Перший крім зимостійкості та високої врожайності має підвищену стійкість до фомозу завдяки наявності гена Rlm7.
Другий демонструє протягом багатьох років стабільні показники врожайності в усіх регіонах вирощування.
Фунгіцид Карамба® буде доступний тільки у складі пакетної пропозиції, а морфорегулятор-фунгіцид Карамба®Турбо можна також придбати окремо.

Читайте: Микола Бабенко: з 2021 року нас очікує масове закриття неефективних свинокомплексів і молочних ферм

Карамба® та Карамба®Турбо створені саме для ріпака. Їхня діюча речовина, метконазол, окрім помірної регуляції росту рослин ще й ефективно контролює основні небезпечні хвороби — фомоз, альтернаріоз та підвищує зимостійкість. А мепікватхлорид, що входить до складу Карамба®Турбо, потужно регулює ріст рослини, запобігаючи передчасному й надмірному росту посівів ріпака у висоту та впливає на значне коренеутворення.

За останні 20років площі під ріпаком в Україні зросли майже в 10 разів: зі157 000 га у 2000-му до 1,1 млн га у2020-му. Спеціалісти компанії BASF переконані: з використанням вигідних пакетних пропозицій посіви ріпака отримають потенціал до нових вершин.

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF

Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими шкодочинними об’єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння та його особливості, хімічний та біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров’я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство. За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об’єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2018 році обсяг продажів нашого підрозділу становив 6,2 млрд євро.
Для отримання додаткової інформації — тисніть тут  або відвідайте сторінку в Facebook.

Про концерн BASF

У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього. Ми поєднуємо економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 117 000 співробітників BASF роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 6 основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. У 2019 році обсяг продажів концерну становив 59млрд євро. Акції BASF торгуються на фондовій біржі у Франкфурті (BAS), а також у вигляді американської депозитарної розписки (BASFY) в США. З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, про інтерв’ю з виконавчим директором Асоціації «М’ясної галузі» Миколою Бабенко.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також