Новини / Трейдинг     09 листопада 2018 11:44

BASF інвестував 50 млн євро в надсучасний центр селекції огірків


BASF відкрив надсучасний центр селекції огірків на своєму виробничому майданчику в Нунемі ( Нідерланди). Сума інвестицій склала 50 млн євро. Мета центру – проведення досліджень задля створення інноваційних сортів.

Як зазначає прес-служба компанії, 50 млн євро інвестицій у центр селекції – це рекорд за сторічну історію бізнесу насіння овочів. Площа тепличного комплексу – 2,5 гектари. Селекційний центр дозволить скоротити час виведення сортів насіння до 25%. Цього вдасться досягти завдяки поєднанню маркерної технології генетики в лабораторіях та методів вирощування овочів в закритих приміщеннях.

«У центрі проводитимуться всі доселекційні та селекційні програми для гладкоплідних довгих та коротких огірків, для огірків снекового типу та огірків-корнішонів, включно з фенотиповою лінією, яка пропонує цифрову оцінку характеристик плоду. За результатом цих програм створять інноваційні сорти для виробників, що працюють як у теплицях, так і з відкритим полем, а також для роздрібної торгівлі та споживачів у всьому світ», – зазначено у повідомлені.

Читайте: Український ринок є ключовим у глобальному бізнесі BASF

У центрі встановлене обладнання для гігієни рослин, розсіювальне скло для оптимального використання природного світла. Високі дахи та високотискове зволоження, аби забезпечити комфортний мікроклімат та енергозбереження.

Споживання газу вдасться зменшити до 48%. Задля цього використовують напівпрозорі екрани всередині теплиці, які також забезпечують рівномірний клімат.

Використовують технології повторної переробки, дезінфекцій та очищення оброблюваної води. Це зменшує відходи захисту рослин у каналізаційних та поверхневих водах на 99,5 відсотків.

Портфель концерну BASF складається з чотирьох сегментів: хімічних речовин, продуктів технологічності, функціональних матеріалів та їх рішень, а також сільськогосподарських рішень. У компанії працює 115 тис. с співробітників у різних країнах світу. У 2017 році BASF згенерував продажі у понад 60 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах у Франкфурті (BAS), Лондоні (BFA) та Цюріху (BAS). Концерн має підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection), що здійснює науково-дослідницьку роботу та взаємодіє з аграріями, фахівцями у сфері сільського господарства, експертами з контролю шкідників та іншими галузевими спеціалістами. У 2017 році обсяг продажів Підрозділу засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF склав понад 5,7 млрд євро.

Як повідомлялось раніше, BASF завершив процес купівлі активів Bayer.