Новини     2 тижні тому

BASF інвестував 50 млн євро в надсучасний центр селекції огірків


BASF відкрив надсучасний центр селекції огірків на своєму виробничому майданчику в Нунемі ( Нідерланди). Сума інвестицій склала 50 млн євро. Мета центру – проведення досліджень задля створення інноваційних сортів.

Як зазначає прес-служба компанії, 50 млн євро інвестицій у центр селекції – це рекорд за сторічну історію бізнесу насіння овочів. Площа тепличного комплексу – 2,5 гектари. Селекційний центр дозволить скоротити час виведення сортів насіння до 25%. Цього вдасться досягти завдяки поєднанню маркерної технології генетики в лабораторіях та методів вирощування овочів в закритих приміщеннях.

«У центрі проводитимуться всі доселекційні та селекційні програми для гладкоплідних довгих та коротких огірків, для огірків снекового типу та огірків-корнішонів, включно з фенотиповою лінією, яка пропонує цифрову оцінку характеристик плоду. За результатом цих програм створять інноваційні сорти для виробників, що працюють як у теплицях, так і з відкритим полем, а також для роздрібної торгівлі та споживачів у всьому світ», – зазначено у повідомлені.

Читайте: Український ринок є ключовим у глобальному бізнесі BASF

У центрі встановлене обладнання для гігієни рослин, розсіювальне скло для оптимального використання природного світла. Високі дахи та високотискове зволоження, аби забезпечити комфортний мікроклімат та енергозбереження.

Споживання газу вдасться зменшити до 48%. Задля цього використовують напівпрозорі екрани всередині теплиці, які також забезпечують рівномірний клімат.

Використовують технології повторної переробки, дезінфекцій та очищення оброблюваної води. Це зменшує відходи захисту рослин у каналізаційних та поверхневих водах на 99,5 відсотків.

Портфель концерну BASF складається з чотирьох сегментів: хімічних речовин, продуктів технологічності, функціональних матеріалів та їх рішень, а також сільськогосподарських рішень. У компанії працює 115 тис. с співробітників у різних країнах світу. У 2017 році BASF згенерував продажі у понад 60 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах у Франкфурті (BAS), Лондоні (BFA) та Цюріху (BAS). Концерн має підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection), що здійснює науково-дослідницьку роботу та взаємодіє з аграріями, фахівцями у сфері сільського господарства, експертами з контролю шкідників та іншими галузевими спеціалістами. У 2017 році обсяг продажів Підрозділу засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF склав понад 5,7 млрд євро.

Як повідомлялось раніше, BASF завершив процес купівлі активів Bayer.

Отримуйте щоранку на пошту свіжі новини та найцікавіше чтиво!Читайте також