Новини    16 березня 2018 18:03

BASF хоче придбати ще одну частку бізнесу Bayer


Компанія BASF веде ексклюзивні переговори щодо придбання підрозділу з виробництва насіння овочів під торговою маркою Nunhems компанії Bayer, яка має намір відмовитися від цього бізнесу в рамках запланованого придбання Monsanto. Про це повідомила прес-служба BASF.

«За допомогою цієї інвестиції BASF планує зміцнити свою позицію на ринку насіння та у сфері сільськогосподарських рішень», – йдеться у повідомленні.

Остаточні угоди поки що не укладені.

13 жовтня 2017 року BASF підписала угоду про придбання значної частини насіннєвого та неселективного гербіцидного бізнесу Bayer. Загальна вартість транзакції становить 5,9 млрд євро.

Майбутні активи BASF включають глобальний гербіцидний глюфосинат-амонійний бізнес компанії Bayer, а також її насіннєвий бізнес для основних культур на окремих ринках: гібридне насіння каноли в Північній Америці під торговою маркою InVigor з технологією LibertyLink, ріпак на європейських ринках, бавовна в Америці та Європі, а також соя в Північній та Південній Америці.

Угода також охоплює підрозділ Bayer, що займається селекцією гібридів, а також право на систему та торговельну марку LibertyLink. Ця угода вдало доповнює діяльність департаменту засобів захисту рослин BASF і фактично означає входження компанії на ринок насіння з активами на ключових сільськогосподарських ринках.

Довідка

Продуктовий портфель концерну BASF складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. В компанії працює 115 000 співробітників. У 2017 році обсяг продажів концерну склав 64,5 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), Лондона (BFA) і Цюріха (BAS). У 2017 році обсяг продажів Підрозділу засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF склав понад 5,7 млрд євро.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...