Новини    27 червня 2018 11:09

Банк Кредит Дніпро і LEMKEN запустили програму кредитування купівлі агротехніки під 11,3%


Банк Кредит Дніпро та виробник техніки LEMKEN запустили нову партнерську програму, яка пропонує кредитування покупки техніки LEMKEN за ставкою від 11,3% річних у гривні. Про це повідомила прес-служба банку.

«Купивши техніку LEMKEN за партнерською програмою в кредит, аграрій повністю уникає валютного ризику, оскільки має зобов’язання тільки в гривні. Банк пропонує значно довший і зручний термін кредитування (до 5 років), при цьому клієнт має можливість в будь-який момент зменшити термін кредиту і власні витрати, використав дострокове погашення кредиту без будь-яких комісій і додаткових переплат», – розповів начальник управління розвитку продажів в агробізнесі Банку Кредит Дніпро Ігор Кусковський.

При кредитуванні мінімальні власні інвестиції клієнта складуть від 10% вартості обладнання. Рішення про видачу кредиту банк обіцяє приймати протягом 5-7 днів.

Розрахуватися кредитними коштами з постачальниками клієнт зможе вже через 1-2 дні після отримання рішення.

В якості застави виступає техніка, що купується в кредит.

Скористатися партнерською програмою аграрії можуть, звернувшись до офіційних дилерів LEMKEN в Україні і отримавши фінансування від Банку Кредит Дніпро.

Ще немає новин у цій стрічці ...