Новини    13 квітня 2018 12:18

Aurum Group планує вкласти в розвиток агробізнесу 50 млн грн


Група компаній Aurum Group в 2018 році планує інвестувати близько 50 млн грн в розвиток вертикального ланцюжка виробництва сільськогосподарської продукції. Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на засновника групи Олену Лебедєву (на фото).

«До 2018 року група вирощувала лише зернові та ряд нішевих культур, таких як льон, гірчиця, просо. Однак з урахуванням кон’юнктури ринку компанія має намір змістити фокус, зосередивши свої зусилля на створенні продукту з високою доданою вартістю», – зазначила вона.

Компанія планує побудувати весь виробничий ланцюжок, починаючи від вирощування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції.

Крім того, Aurum Group має намір інвестувати близько 100 млн грн в розвиток приватного рухомого залізничного парку. За словами засновника групи, вагони-хопери зерновози моделі 19-9945 випускаються на одному з підприємств групи – ТОВ Дизельний завод, потужності якого дозволяють щорічно випускати до 250 зерновозів.

Aurum Group – українська багатопрофільна промислово-інвестиційна група. Ключовими напрямками діяльності є: машинобудування, залізничні вантажні перевезення, промислове насособудування, хімічна промисловість, інвестиції в нерухомість і аграрний сектор. Кількість працівників – близько 1500 чоловік, щорічний грошовий оборот – понад 1,5 млрд грн.

Діяльність Aurum Group в агробізнесі представлена господарством, розташованим в Запорізькій області. Головні напрямки діяльності: рослинництво, розвиток «зеленого туризму». Загальна площа земель, задіяних у рослинництві, сягає 4 000 га. В основному землі відведені під зернові культури, олійні та деякі нішеві.

Головними зерновими культурами наразі виступає пшениця, в меншій мірі, ячмінь.  Олійні культури представлені соняшником, а з нішових обрані льон, гірчиця та просо.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...