Новини    22 травня 2018 09:47

Аудитори з Нідерландів перевірили якість та безпечність продукції ДП «Артемсіль»


Держпідприємство «Артемсіль» успішно пройшло першу щорічну перевірку відповідності системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 та ISO 22000:2005, яку з 16 по 17 травня 2018 року проводила аудиторська компанія QSCert (Нідерланди), повідомляють на сайті державного підприємства.

«Незалежними аудиторами відзначено високий рівень функціонування впроваджених систем у ДП «Артемсіль». В ході перевірки комісія оцінила роботу всіх структурних підрозділів, які входять до інтегрованої системи менеджменту, вивчила документацію системи якості, провела співбесіди з співробітниками підприємства. Таким чином, ДП «Артемсіль» підтвердило відповідність систем управління якістю та безпекою харчових продуктів вимогам міжнародних стандартів», – йдеться у повідомленні.

Як зазначив в.о. директора ДП «Артемсіль» Юрій Товстокоренко вимоги цих міжнародних стандартів якості та безпеки харчових продуктів створена на підприємстві в 2017 році. Для успішного її функціонування в ДП «Артемсіль» постійно працює група внутрішніх аудиторів, фахівців із стандартизації, сертифікації та якості.

«Підприємство постійно використовує передові системи контролю безпеки харчової продукції та може гарантувати її якість. В ДП «Артемсіль» з 2005 року створена система управління ISO, яка щорічно проходить перевірку своєї функціональної придатності та ефективності. Високий рівень якості та безпеки нашої солі підтверджує довіра міжнародних партнерів».

Система менеджменту безпеки харчових продуктів була розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Продовольчої і сільськогосподарської організацією ООН. Крім того, вона визнається і застосовується практично усіма світовими підприємствами-виробниками харчової продукції.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...