Новини    28 серпня 2018 13:19

«Астарта» продовжує скупляти свої акції


У період з 21 по 24 серпня 2018 року агропромхолдинг «Астарта-Київ» викупив на біржі майже 2,6 тисяч своїх акцій. Про це йдеться в повідомленні компанії на Варшавській фондовій біржі передає прес-служба НАЦУ «Укрцукор».

Як зазначається, середня ціна акції склала 32,49 польських злотих або близько $8,85. Таким чином загальна сума операції склала більше 84,2 тис. злотих або близько $23 тис.

Зазначається, що акції були придбані відповідно до рішення, прийнятого на річних загальних зборах акціонерів компанії 25 травня 2018 року», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, агропромисловий холдинг «Астарта» 4-6 липня викупив на біржі 7,2 тис. власних акцій на загальну суму $64,8 тис.

«Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої та виробництва біогазу в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод» та Біоенергетичний комплекс в м. Глобино).

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...