Новини    09 серпня 2018 13:12

Асоціація виробників молока закликала громадян долучитись до боротьби з фальсифікатом


Кожен українець має долучитись до боротьби проти небезпечної продукції. Такий заклик зробили в Асоціації Виробників Молока (АВМ) після того, як Держпродспоживчслужба оголосила війну функціонуючим в Україні фейковим молокозаводам та надшкідливим трансжирам.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, Держпродспоживслужба заборонила продаж вершкового масла 5 заводів, виробленого в період з 03.01.2018 по 17.07.2018 заводами: ПВП «Молокозавод-Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозівський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод».

Згідно наказу Держпродспоживчслужби України від 24 липня № 599 «Про обіг об’єктів санітарних заходів», служба почала вилучати з обігу шкідливих для здоров’я молочні продукти.

На сьогоднішні вже вилучено масло,  вироблене ТОВ «Гадачсир», ТОВ «Лозінський молочний завод», ПВП «Молокозавод-Карпати», ТОВ «Техмолпром» в Харківській області.

«Закликаємо українців бути не байдужими до власного здоров’я. Якщо ви придбаєте молочний продукт з незвичним кольором, консистенцією, запахом чи смаком, просимо звертатись до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів», – йдеться у повідомленні АВМ.

Для цього потрібно:

  1. Написати скаргу в електронному вигляді або від руки (сфотографувати документ)
  2. Сфотографувати чек та упаковку купленого вами продукту.
  3. Відправити скаргу та фото на ел. пошту: info@kiev.dpss.gov.ua
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...