Новини    26 жовтня 2018 13:09

Антимонопольний комітет дозволив придбати «Мрію»


Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив арабській компанії The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co. (Salic) придбати ряд активів, що входять до агрохолдингу «Мрія» розташованих у Київській та Хмельницькій областях. Про це йдеться в «Інформації про рішення та розпорядження антимонопольного комітету України» від 26 жовтня.

Зокрема, АМКУ дав дозвіл на придбання Salic частки в статутному капіталі компаній «Кагро», «Лемківська Мрія», «Мрія Буковина», «Мрія Глибоччини», «Мрія Карпат», «Мрія-Підгайці», «Новагріс», «Торговий дім «Аско» (смт. Макарів, Київська обл.), а також компанії «Мрія Поділля» (с. Юринці, Хмельницька обл.). У рішенні АМКУ вказується, що придбання частки в статутних капіталах цих компаній забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства. При цьому розмір частки в статутному капіталі також не вказується.

Крім того, Антимонопольний комітет дозволив прибати акції двох кіпрських компаній «Мрії»:

  •  «Mriya Holding CyprusLimited» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.
  • «Mriya Trading(Cyprus) Limited» (м. Нікосія, Кіпр)

Нагадаємо, як повідомляв LANDLORD, 12 вересня керівництво агрохолдингу «Мрія» офіційно підтвердило продаж всіх активів Саудівським бізнесменам

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...