Новини    26 жовтня 2018 13:09

Антимонопольний комітет дозволив придбати «Мрію»


Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив арабській компанії The Saudi Agricultural & Livestock Investment Co. (Salic) придбати ряд активів, що входять до агрохолдингу «Мрія» розташованих у Київській та Хмельницькій областях. Про це йдеться в «Інформації про рішення та розпорядження антимонопольного комітету України» від 26 жовтня.

Зокрема, АМКУ дав дозвіл на придбання Salic частки в статутному капіталі компаній «Кагро», «Лемківська Мрія», «Мрія Буковина», «Мрія Глибоччини», «Мрія Карпат», «Мрія-Підгайці», «Новагріс», «Торговий дім «Аско» (смт. Макарів, Київська обл.), а також компанії «Мрія Поділля» (с. Юринці, Хмельницька обл.). У рішенні АМКУ вказується, що придбання частки в статутних капіталах цих компаній забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства. При цьому розмір частки в статутному капіталі також не вказується.

Крім того, Антимонопольний комітет дозволив прибати акції двох кіпрських компаній «Мрії»:

  •  «Mriya Holding CyprusLimited» (м. Нікосія, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.
  • «Mriya Trading(Cyprus) Limited» (м. Нікосія, Кіпр)

Нагадаємо, як повідомляв LANDLORD, 12 вересня керівництво агрохолдингу «Мрія» офіційно підтвердило продаж всіх активів Саудівським бізнесменам

Ще немає новин у цій стрічці ...