Новини / Ринок землі     24 вересня 2018 15:57

Анонсовано запуск продажів прав оренди земель на Prozorro


У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) анонсували запуск електронних аукціонів з продажу прав оренди на сільськогосподарську землю через систему «Prozorro.Продажі». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Максим Нефьодов.

За його словами, постанову про початок пілотного проекту з продажу було ухвалено 2 місяці тому.

«Зовсім скоро на ProZorro.Продажі стартують аукціони з оренди землі, постанову про пілот щодо яких було ухвалено 2 місяці тому! Враховуючи чутливість питання, ми робимо все дуже чітко і відповідно до закону. Навіть буде звучати звук гонгу після завершення аукціону – бо так прописано в земельному кодексі», – заявив він.

Також розроблено нову електронну процедуру (MVP), яка відповідає вимогам цього закону.

«За ці два місяці ми розробили нову електронну процедуру (MVP), яка відповідає всім вимогам закону. Підготували необхідні регуляторні документи. А також заручилися підтримкою міжнародних партнерів. Міністерство економічного розвитку підписало меморандум із TAPAS щодо впровадження прозорих та ефективних аукціонів з прав оренди земельних ділянок державної власності через ProZorro.Продажі», – додав Максим Нефьодов.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!