Новини    18 вересня 2017 18:52

Англійський ячмінь зібрала безпілотна техніка


Учені з Університету Харпер Адамс провели посадку й збір урожаю з використанням лише безпілотної техніки. Таким чином обробили один гектар ячменю на фермі в графстві Шропшир, повідомляє hightech.fm.

Трактор і зернозбиральний комбайн обладнали камерами, лазерами і системами GPS, які дозволили машинам без допомоги людини орієнтуватися в просторі й проводити сільськогосподарські роботи.

Віддалено відслідковувати стан поля допоміг загін дронів. З їхньою допомогою вчені збирали зразки ґрунту і аналізували стан посівів. Також на поле встановили датчики для моніторингу. А для догляду за рослинами використовували автоматичні системи обприскування.

На проект під назвою Hands-Free Hectare британський уряд виділив £200 000. За словами керівника проекту, інженера Кіта Франкліна, це найдорожчий гектар ячменю в історії.

Своїм проектом інженери хотіли довести, що всі процеси обробітку врожаю вже можна автоматизувати, використовуючи технології. Машини меншого розміру будуть виконувати завдання з більшою точністю і завдадуть менше шкоди ґрунту.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...