Новини    24 січня 2018 17:01

АМКУ: На ринку м’яса птиці є ознаки цінової змови


Ціна на м’ясо птиці має ознаки порушення конкуренції серед виробників. Про це повідомили в Антимонопольному комітеті України передають Українські новини.

За словами першого заступника АМКУ – державного уповноваженого Марії Нижник, робітники комітету допускають цінову змову в діях окремих виробників м’яса птиці. Наразі, дослідження ринку робітниками комітету триває. Регулятор продовжує аналізувати отриману інформацію та стан конкуренції на ринку.

А саме, АМКУ запросив данні на ціни курятини у 2017 році в 9 найбільших роздрібних торгових мережах та компаніях-виробників: «Агро-Овен», «Комплекс Агромарс» та «Миронівський хлібопродукт». Наразі, йде перевірка окремої наданої інформації та її уточнення.

«За попередніми результатами дослідження ринку курячого м’яса, АМКУ на сьогодні розглядає 2 можливих порушення законодавства про захист економічної конкуренції: перше – це зловживання монопольним домінуючим становищем одним з виробників, друге – антиконкурентні узгоджені дії виробників у частині узгодження цінової політики”, – йдеться у повідомленні.

Висновки про наявність чи відсутність ознак порушень законодавства, в АМКУ зроблять після отримання запитуваної інформації від окремих учасників ринку, зокрема «Миронівського хлібопродукту».

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...