Новини / Техніка     27 січня 2022 16:34

Аграріям погодили держпідтримку для використання зрошувальної техніки

Бюджетна дотація надаватиметься на безповоротній основі у розмірі до 25 % від вартості витрат аграріїв

Уряд схвалив надання державної підтримки сільгоспвиробникам, які використовують обладнання вітчизняного виробництва для гідротехнічної меліорації. Про це міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко написав у Telegram.

Зазначається, що в такий спосіб міністерство діє за кількома напрямами підтримки та стимулювання розвитку сільського господарства України. Відтак, влада сприятиме вітчизняним виробникам сільгосптехніки та аграріям, які її використовують.

За словами Лещенка, уряд підтримає аграріїв у їх бажанні реконструювати наявні та/або будувати нові зрошувальні системи, тим самим розширюючи обсяги зрошувальних земель.

«Працюємо в напрямі подальшого збільшення виробництва сільськогосподарських культур та забезпечення продовольчої безпеки нашої держави в умовах змін клімату», — додає міністр.

Зазначається, що бюджетна дотація надаватиметься на безповоротній основі у розмірі до 25 % від вартості витрат аграріїв, за введені в експлуатацію реконструйовані та/або побудовані внутрішньогосподарські зрошувальні системи.

Раніше Landlord повідомляв, що експортні ціни на пшеницю та кукурудзу зросли.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!